Przyszłość jest blue

O nas

Poznaj nas

Blue Solution Sp. z o.o. jest dystrybutorem płynu NOXy® oraz wodnych roztworów mocznika i amoniaku. Posiadamy magazyny w całej Polsce. Na terenie Grupy Azoty Zakładów Azotowych w Puławach, w naszym centralnym magazynie, konfekcjonujemy płyn NOXy® do mniejszych opakowań: opakowań DPPL o pojemności 1000 litrów, beczek i kanistrów. Gwarantujemy najwyższą jakość NOXy®! Prowadzimy politykę jakości zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością PN – EN ISO 9001.

Bluesept

Odpowiadając na potrzeby klientów wynikające z pandemii COVID-19, w maju 2020 roku rozszerzyliśmy nasza ofertę o płyn do dezynfekcji rąk. Produkt sprzedawany pod marką BLUESEPT ma właściwości bakteriobójcze i wirusobójcze. Nasza misja to zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego klientów oraz ich bliskich.

Produkt uzyskał zezwolenie na wprowadzenie na rynek oraz dystrybucję dnia 15.04.2020. Pozwolenie zostało wydane przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych i ma numer 0637/TP/2020. BLUESEPT jest dostępny w opakowaniach 1 litr oraz 5 litrów. Opakowania zbiorcze oferujemy w kartonach lub na paletach.

Gwarancja najwyższej jakości

Wieloletnie doświadczenie Grupy Azoty w segmencie produkcji oraz dystrybucji w formie bezpośrednich dostaw do odbiorców z wszystkich sektorów rynku wodnego roztworu mocznika 32,5% stanowi fundament doskonałej jakości produktu, rzetelnej realizacji zlecenia oraz obsługi w najwyższym standardzie.

Dla zagwarantowania najlepszej klasy produktu w całej rozciągłości procesu logistycznego, zapewniamy sprawne działania logistyczne oraz bezwarunkowe spełnienie norm ISO 22241, co potwierdzane jest stosownym certyfikatem właściwym dla danej partii produktów opuszczających zakłady.

Profesjonalne podejście, wiedza z zakresu procesu logistycznego i produkcyjnego oraz ogromny potencjał Grupy Azoty to główne czynniki odpowiedzialne za stały dostęp do produktu. Działania firmy mają na celu stałe zaspakajanie popytu na produkt, który wzrasta na rynku krajowym oraz zagranicznym. Marka oferuje nie tylko dobry jakościowo produkt, ale także sprawnie działające zaplecze informacyjne oraz fachową pomoc techniczną ze strony ekspertów.

Współpracujemy z:

 • Stacjami paliw

 • Firmami transportowymi

 • Firmami transportu osobowego

 • Zakładami transportu miejskiego

 • Hurtowniami motoryzacyjnymi

 • Hurtowniami paliw, olejów itp.

Oferta firmy na roztwory mocznika i amoniaku

Skierowana jest do wszystkich firm stosujących technologię SNCR redukcji tlenków azotu.

Współpracujemy z:

 • Cementowniami

 • Elektrowniami

 • Elektrociepłowniami

 • Oczyszczalniami ścieków

 • Spalarniami śmieci itp.

SNCR - (selektywna niekatalityczna redukcja) polega na dodaniu do wylotowych gazów spalinowych substancji zawierających amoniak lub mocznik. Odczynnik selektywnie redukuje NO do postaci molekularnego N2.